Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 17 do 23 kwietnia planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Kontynuowane będą prace przy przebudowie chodnika na Al. Niepodległości na wysokości posesji nr 839-835. W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

Kontynuowane będą prace przy przebudowie ul. Junaków. W I etapie zamknięto ul. Junaków na odcinku od skrzyżowania z ul. Małopolską do posesji nr 2 C. Dojazd do ul. Junaków od strony ul. Małopolskiej ulicą Łużycką, następnie ulicą Obodrzyców.

15 kwietnia ruszyła realizacja inwestycji pod nazwą: „Budowa ścieżki rowerowej w Alei Wojska Polskiego na odcinku od Molo w Sopocie do granicy Gdańska (z wyłączeniem zrealizowanego odcinka od ul. Kordeckiego do ul. Chrobrego)”. W pierwszym etapie przewidziano realizację odcinka od ul. Chrobrego do ul. Na Wydmach.

W związku z prowadzonymi pracami na ul. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Na Wydmach do ul. Jana Kilińskiego wydzielono po prawej stronie jezdni dwukierunkową drogę rowerową oraz po stronie numerów parzystych wprowadzono zakaz zatrzymywania się.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...