Wielkie sąsiedzkie grillowanie na stadionie

Fot. materiały SKLA

Pierwsza tegoroczna edycja Pikniku Rodzinnego na Stadionie Leśnym w Sopocie odbędzie się w niedzielę, 12 maja. „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” jest propozycją na rodzinne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W trzech strefach: sportowo-rekreacyjnej, gastronomicznej oraz artystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji małych i dużych sopocian będzie m.in. wielka trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, plac zabaw, boiska sportowe, miasteczko lekkoatletyczne czy strzelnica. Dzieci będą też mogły profesjonalnie pomalować buzie, a nieco starsi spróbować skoku o tyczce. Na zgłodniałych uczestników pikniku czekać będą foodtrucki, grill i ognisko. Na scenie wystąpią śpiewające i tańczące dzieci, odbędą się też pokazy samoobrony i judo

Zapraszamy od godz. 11.00 na sopocki Stadion Leśny. Wstęp jest oczywiście wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...