Australia, jakiej nie znacie

Budynek Sopockiego Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców
Fot. Fotobank.PL/UMS

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców wraz z Centrum Integracji Społecznej w Sopocie 26 kwietnia zapraszają na spotkanie pt. „Australia, jakiej nie znacie”. Spotkanie poprowadzi Pierre Duyker – po dziadku Holender, z urodzenia Australijczyk. Wstęp jest wolny.

Pierre Duyker od niedawna mieszka w Trójmieście, gdzie uczy się języka polskiego poznając przy tym oryginalność polskiej kultury. Z zawodu jest producentem video oraz muzykiem, który każdą wolną chwilę wykorzystuje na granie na gitarze. Uważa, że każdy dźwięk jest wart uwagi, wkomponowując w swoje utwory nawet dźwięk domofonu.

Obok zawodu, który jest jego pasją, uwielbia również opowiadać o swoim krajuAustralii, budząc przy tym ogromne zainteresowanie słuchaczy.

Spotkanie będzie drugim z cyklu „Poznajmy się”, który ma przybliżyć sopocianom ich nowych sąsiadów (imigrantów).

 

„Australia, jakiej nie znacie”

  • 26 kwietnia, godz. 10.30
  • Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców
  • ul. Młyńska 1

Wydarzenie na Facebooku

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...