Jak to jest w praktyce, czyli „Przystanek Praca” w firmie

Odwrócony tyłem chłopak patrzy na tablicę z różnymi kartkami
Fot. Pixabay

Podczas ostatniego w tym roku szkolnym wydarzenia w ramach cyklu „Przystanek Praca” sopoccy uczniowie odwiedzą firmę Staples Solutions. 23 maja będą mogli zobaczyć przestrzeń nowoczesnego biurowca, spotkać się z dyrektorem HR firmy oraz w formie warsztatowej zapoznać się z profilem firmy i procesem rekrutacji. 

Cykl „Przystanek Praca” to odpowiedź na rosnące potrzeby kształcenia młodzieży w kierunku podejmowania świadomych wyborów edukacyjno-zawodowych. Specjalnie dla uczniów sopockich szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie przygotowało cykl spotkań zawodoznawczych. „Przystanek praca” to możliwość poznania praktyków biznesu, właścicieli firm reprezentujących kluczowe branże w regionie oraz freelancerów z branży kreatywnej i przedstawicieli zawodów niszowych

4. spotkanie „Przystanek Praca”

23 maja, godz. 10.00-13.00

„Kto pracuje w korporacji?” – warsztaty w firmie Staples Solutions

W programie:

  • Prezentacja na temat firmy, spotkanie z dyrektorem HR Staples Solutions
  • Obalanie stereotypów o pracy w korporacji – czyli jak wygląda prawdziwa praca w korporacji?
  • ABC rekrutacji
  • Obecność w social media a mój personal branding

Firma Staples Solutions  to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jest uznaną marką w 17 krajach w Europie. W Gdańsku w 2015 r. utworzono Centrum Kompetencyjne zatrudniające ponad 300 pracowników w zespołach analitycznych, IT, księgowości czy planowania zakupów, którzy wspierają oddziały firmy w całej Europie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...