„Walizka wspomnień” – spotkanie poświęcone zakładom Sopotplast

Logo zakładów Sopotplast na wyrobie skórzanym
Fot. materiały promocyjne

Muzeum Sopotu zaprasza na plenerowe spotkanie poświęcone Sopockim Zakładom Wyrobów Galanteryjnych Sopotplast. Zapraszamy zarówno osoby zawodowo lub rodzinnie związane z Sopotplastem, jak i mieszkańców Sopotu, kupujących w swoim czasie wyroby tej legendarnej marki.

W ramach spotkania chcemy zachęcić do podzielenia się wspomnieniami o Sopotplaście, o zakupach w ich firmowych sklepach i usługach świadczonych w prowadzonych przez nich punktach naprawczych.

Zachęcamy nie tylko do odkurzenia w pamięci wspomnień, ale również do zaprezentowania fotografii związanych z Zakładami oraz do pochwalenia się wciąż istniejącymi wyrobami z logo Sopotplast.

Spotkanie odbędzie się 29 czerwca (sobota), w godz. 11.00-14.00 w ogrodzie Muzeum Sopotu przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8 w Sopocie.

 

Telefony i adresy kontaktowe:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...