Ogniwo Sopot w wielkim finale Ekstraligi rugby

Zawodnicy rugby grają mecz na stadionie
Fot. Fotobank.PL/UMS

Dwie najlepsze drużyny rugby kilku ostatnich sezonów zmierzą się ze sobą w finale Ekstraligi rugby. W sobotę, 15 czerwca, sopockie Ogniwo, na własnym boisku podejmie zespół Master Pharm Budowlani Łódź SA. Obie drużyny dzielą w tabeli Ekstraligi tylko 3 punkty na korzyść sopocian. Ogniwo ma na swoim koncie o jeden mecz wygrany więcej niż drużyna z Łodzi, ale to Budowlani będą bronić tytułu. Stawką sobotniego finału Ekstraligi jest tytuł mistrza Polski dla zwycięskiego zespołu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16.30 na stadionie przy ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie. Wejście na stadion od godziny 15.00. Na publiczność, także tę najmłodszą, czekać będą liczne atrakcje dodatkowe: dmuchane zamki, gra Nerf, kurtyna wodną, food trucki.

Bilety do kupienia na portalu Eventim oraz w sieci sklepów EMPiK. Liczba biletów jest ograniczona.

Kibice, którzy nie będą mogli być na stadionie, obejrzą mecz finałowy Ekstraligi rugby na kanale Polsat Sport Fight. Będzie również możliwość wykupienia jednorazowego dostępu na platformie Ipla.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...