Nowy portal turystyczny Sopotu – visit.sopot.pl

Nowa strona turystyczna Sopotu
Nowa strona turystyczna Sopotu

Działa już nowa strona internetowa Sopockiej Organizacji Turystycznej. Wyróżnia się estetyką i bogatą zawartością multimedialną. Visit.sopot.pl ma być stroną przydatną zarówno dla turystów, jak i mieszkańców całej aglomeracji, a jej struktura ma zapewnić prosty dostęp do informacji. 

Przygotowania portalu trwały od marca 2019 r. Sopocka Organizacja Turystyczna w drodze konkursu wyłoniła wykonawcę, Maxwebstudio, który opracował projekt graficzny i funkcjonalny nowej strony.

Nowy projekt jest intuicyjny, ciekawy i przede wszystkim będzie spełniać oczekiwania użytkowników. Nowa strona turystyczna Sopotu wyróżnia się estetyką i bogatą zawartością multimedialną. Visit.sopot.pl ma być stroną dla turystów, jak i mieszkańców aglomeracji, a jej struktura ma zapewnić prosty dostęp do informacji. Niebanalne zdjęcia, mają zachęcać użytkowników do odwiedzenia Sopotu. Witrynę można przeglądać na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach oraz telefonach komórkowych.

Portal jest dwujęzyczny. Posiada pełną wersję polską i angielską. W kolejnym etapie strona będzie przetłumaczona na kilka wersji językowych. Turyści już teraz mogą pobrać foldery informacyjne w 10 językach: polsko-angielską, niemiecko-francuską, fińsko-rosyjską oraz szwedzko-norweską oraz włosko-hiszpańską.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...