Rolkowisko w ERGO ARENIE

Dzieci, młodzież i dorośli jeżdżą na rolkowisku w ERGO ARENIE
Fot. materiały prasowe ERGO ARENY

Płyta areny głównej o powierzchni 4 tys. m kw. jeszcze w cztery niedziele (21, 28 lipca i 18, 25 sierpnia) należeć będzie do miłośników rolek i tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze sportami wrotkarskimi. Rolkowisko rusza zawsze o godz. 16.00, wstęp jest wolny.

Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach. Czeka tam 5 stref jazdy, a także instruktorzy. Wejście do hali (A1) od godz. 15.45, wstęp wolny.

Warsztaty pod okiem instruktorów odbędą się z podziałem tematycznym:

  • Strefa nauki jazdy (nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie);
  • Strefa freestyle slalom – nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora;
  • Strefa nauki jazdy agresiv/urban – strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności; zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora;
  • Strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej – na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie); w tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki;
  • Strefa hokeja na rolkach – plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami; będą się na nich odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.

Po warsztatach zapraszamy do swobodnej jazdy po płycie ERGO ARENY do godz. 19.00.

Możliwe jest wypożyczenie rolek w cenie 20 zł i kasku z ochraniaczami w cenie 5 zł od wydarzenia pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji drogą mailową: roll4all@roll4all.pl lub telefoniczną: 500 073 261.

Więcej na stronie ERGO ARENY

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...