Lato na Tarasach

Członkowie kabaretu Neo-Nówka poprzebierani w stroje sceniczne
Fot. materiały promocyjne

Szukając propozycji na spędzenie czasu warto zobaczyć, co dzieje się na Tarasach przy Aquaparku w Sopocie.

26 lipca wystąpi kabaret Neo-nówka, który przedstawi swoje najnowsze dzieło „Żywot Mariana”. To kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po kres. Kabaret wystąpi tego dnia dwa razy, o godz. 17.00 i 20.00.

Wyjątkowy program jubileuszowy z okazji swojego 15-lecia przygotował kabaret Smile. Spektakl z ulubionymi skeczami i piosenkami można będzie zobaczyć 27 lipca, o godz. 20.00. W jubileuszowym programie m.in. Pan Stanisław, Merlin i Bożena oraz beztroscy mieszkańcy Bździszewa.

Ze swoim recitalem kabaretowym „Sokratesa 18” pojawi się też Artur Andrus. 2 sierpnia, o godz. 20.00 usłyszymy znane, lubiane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z nowego albumu pt. „Sokratesa 18”.

4 sierpnia wystąpi Michał Szpak. Koncert rozpocznie się o godz. 20.30. Trasa Dreamer Tour okazała się wielkim sukcesem. M.in. na prośbę fanów zorganizowana została trasa Dreamer Tour na bis. Podczas wakacyjnego szaleństwa, a tuż przed kolejną trasą, przeżyjmy dreamerowe wrażenia jeszcze raz.

„Tego jeszcze nie grali” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występ odbędzie się dwukrotnie, o godz. 17.30 i 20.30, 8 sierpnia. Skecze są premierowe, nieznane z Internetu czy telewizji, wykorzystują też nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć.

Bilety na wszystkie występy i koncerty w Tarasach przy Aquaparku są do kupienia w kasach Aquaparku, a także na: Biletyna, Kup bilecik, Ebilet, Interticket i w biurze organizatora (Gdańsk, ul. Zabytkowa  4/3).

Więcej na stronie 34 Art.pl

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...