Jedź rowerem – wkręć się w Sopot i zgłoś firmę do rywalizacji

Grafika przedstawiająca dziewczynę z długimi rozwianymi włosami jadącą na rowerze
Fot. materiały promocyjne

Trwa nabór zgłoszeń firm do drugiej edycji rywalizacji rowerowej „Wkręć się w Sopot”. Do końca sierpnia można rejestrować chęć udziału w ekologicznej, zdrowej i przyjemnej akcji.

Celem rywalizacji, która trwać będzie od 1 września do 30 października, jest zmotywowanie mieszkańców do regularnych dojazdów do pracy rowerem, również poza sezonem letnim. W zeszłym roku do rywalizacji dołączyło 38 sopockich firm, dla których kilometry kręciło ponad 350 osób.

„Wkręć się w Sopot” będzie w sposób szczególny promować codzienne dojazdy rowerem do pracy i z powrotem. W odróżnieniu od innych gier, tu najbardziej liczy się regularność, liczba kilometrów jest kwestią drugorzędną (lecz nie bez znaczenia).

Zlokalizowane w Sopocie firmy, chętne do udziału w tegorocznej grze, zapraszamy już teraz do rejestracji na stronie Wkręć się w Sopot. Każda ze zgłoszonych firm, której pracownicy włączą się w rywalizację, otrzyma certyfikat „Sopot Naturalnie Mobilny” oraz ekologiczną statuetkę. Co ważne, drużyna firmowa może być zgłoszona przez dowolnego pracownika.

Ponadto dla osób indywidualnych przygotowaliśmy kilkadziesiąt bonów do sklepów sportowych, o wartości od 50 do 300 zł. Pula nagród dla uczestników rywalizacji wynosi ponad 10 tys. zł. Aby aktywnie kręcić kilometry dla swojej firmy, wystarczy pobrać aplikację Activy, wykorzystującą dane GPS i dołączyć do drużyny firmowej.

Zmagania uczestników będą widoczne na bieżąco w aplikacji, w formie rankingów oraz na dedykowanej stronie internetowej. Oprócz podstawowych statystyk dowiemy się między innymi, jak bardzo jesteśmy ekologiczni – o ile ograniczyliśmy emisję CO2 oraz jakie są najpopularniejsze trasy rowerowe, co pomoże w wytyczaniu nowych dróg rowerowych.

Udział z zabawie, zarówno dla pracowników, jak i firm, jest bezpłatny.

Wiecej informacji dotyczących nagród i punktacji na stronie Wkręć się w Sopot

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...