Wielkie sąsiedzkie grillowanie na stadionie

Piknik rodzinny na Stadionie Leśnym w Sopocie
Fot. materiały promocyjne SKLA

Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie odbędzie się w tym roku już po raz trzeci. Tym razem Sopocki Klub Lekkoatletyczny zaprasza 8 września. Piknik na Stadionie Leśnym to propozycja aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny na świeżym powietrzu. Tradycyjnie na uczestników czekać będzie wiele nie tylko sportowych atrakcji.

W strefie sportowo-rekreacyjnej ustawiona będzie wielka trampolina, dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnia, tor przeszkód, boiska do koszykówki, siatkówki i badmintona. Będzie też strzelnica, miasteczko lekkoatletyczne i pokazy samoobrony. Do dyspozycji uczestników festynu będą food trucki, grille i ognisko. Odbędą się też występy wokalne i taneczne, swoje umiejętności zaprezentują karatecy i tancerki zumby. Będzie też możliwość oddania głosu w Budżecie Obywatelskim. Początek pikniku o godz. 11.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...