Zapraszamy do udziału w Ekopikniku!

Płucienna torba, drewniane sztućce i szczoteczki do zębów, słoiki oraz metalowe słomki ułożone na drewnianym blacie.
Mat. prasowe

21 września na Sopockim Rynku (ul. Polna 8-10, Sopot Wyścigi) w godzinach 11:00-15:00.

Ekopiknik ma na celu zwiększenie świadomości na temat ekologii wśród mieszkańców Sopotu i zachęcenia ich do ekologicznego stylu życia. Podczas wydarzenia przewidywany jest udział ponad 2 tys. osób. Głównym jego organizatorem jest Urząd Miasta Sopotu, który zaplanował kampanię informacyjną zarówno w mediach tradycyjnych jak i internetowych. Dodatkowo na terenie miasta pojawią się plakaty i ulotki informujące o wydarzeniu. 

Ekopiknik jest jednym z elementów kampanii edukacyjnej Sopot Naturalnie, która zostanie oficjalnie zainaugurowana podczas pikniku. Miasto zapewniło dla uczestników wiele bezpłatnych warsztatów, wykłady i dyskusje które prowadzone będą w strefie chill-outu, kącik zabaw dla dzieci, a także 2 tysiące zestawów gadżetów Sopot Naturalnie. Podczas pikniku swoją inaugurację będzie miał również projekt artystyczny RE: USE autorstwa Gosi Golińskiej i Grażyny Rigall.

Zapraszamy firmy, organizacje pozarządowe oraz regionalnych producentów do udziału w części targowej wydarzenia.

By zgłosić swój udział prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 6.09.2018 na adres: katarzyna.alesionek@um.sopot.pl 

Koszt za wystawienie stoiska:

- organizacje pozarządowe – bezpłatnie

- małe firmy (zatrudnienie do 50 osób) – 50zł

- duże firmy (zatrudnienie powyżej 50 osób) – 100zł

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...