Odbierz wejściówkę na Sopocką Muzę

Trzy statuetki Sopockiej Muzy stoją na stole
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zbliża się galę rozdania Nagród Prezydenta Sopotu w dziedzinie kultury i nauki Sopocka Muza 2019. Na uroczystość, która odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 18.00 w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton, można już odbierać bezpłatne wejściówki.

Uroczystość uświetni koncert, wystąpi Aleksandra Tomaszewska WONDER BAND.

Bezpłatne wejściówki można odbierać:

  • w kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART (ul. Kościuszki 61, I piętro, w godz. 10.00-17.00)   

Nagroda Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie nauki, kultury i sztuki ustanowiona została w 1974 r. na wniosek środowisk twórczych. Od 1993 r. nosi ona nazwę Sopocka Muza. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie kultury i sztuki, a w szczególności za realizację wybitnego dzieła filmowego, fotograficznego, literackiego, choreograficznego, teatralnego, plastycznego etc. Ponadto nagradzane są szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania kultury i promocji Sopotu, a także wieloletnia wybitna działalność społeczno-kulturalna.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...