Sopockie Konsekwencje Teatralne

Fragment grafiki z plakatu Sopockich Konsekwencji Teatralnych
Fot. materiały promocyjne teatru Boto

III Sopockie Konsekwencje Teatralne – najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście – wystartuje już 6 października. W tym roku w Teatrze BOTO będzie można obejrzeć 9 prezentacji konkursowych, podyskutować o nich z twórcami i zagłosować na najciekawszy z nich – w każdą niedzielę października i listopada oraz 1 grudnia.

Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne – w poprzednich edycjach prezentowane były spektakle dramatyczne, teatru tańca, lalkowe czy muzyczne.

Sześcioosobowe jury wyłoni trzy najciekawsze spektakle, przyznając im: Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Siódmy głos należy do publiczności.

Więcej informacji, bilety: teatr Boto

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Sopotu.

 

Teatr Boto
Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 54 b
Teatr Boto na Facebooku

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...