Sopocki Klub Malucha zaprasza

Malutkie dzieci z opiekunkami bawią się na podłodze. Na zielonym okrągłym dywaniku leżą kolorowe zabawki.
Fot. Fotobank.PL/UMS

W Operze Leśnej działa Sopocki Klub Malucha. Klub jest miejscem spotkań, rodzice i dzieci w wieku 0-3 lat mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć i konsultacji psychologicznych.

Zajęcia sensoryczne, warsztaty czytania i opowiadania bajek, rozmowy o motywacji i budowaniu pewności siebie – to wszystko czeka na rodziców i dzieci w jesiennej edycji Sopockiego Klubu Malucha.

Pierwsze spotkanie odbyło się 7 października. Klub będzie działał do połowy grudnia w każdy poniedziałek i czwartek (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 11.00-14.00 .

Sopocki Klub Malucha znajduje się na terenie Opery Leśnej (sala konferencyjna w budynku garderób). Zajęcia są bezpłatne.

Więcej informacji na temat klubu oraz harmonogram zajęć znaleźć można na facebookowym profilu Sopockiego Klubu Malucha oraz na stronie miasta.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...