Ruszaj się jesienią i zimą – bezpłatne zajęcia z MOSiR

Dwie osoby biegną przez las
Fot. Pixabay

MOSiR zaprasza mieszkańców Sopotu na bezpłatne zajęcia nordic walking, tenisa stołowego i jogging.

Zajęcia z tenisa stołowego odbywają się w Szkole Podstawowej nr 8 w poniedziałki, w godz. 19.00-20.30. Dla chętnych na bieganie po lesie z instruktorem treningi biegowe odbywają się w środy od 18.00 do 19.30. Zbiórka przy wejściu głównym na molo. Miłośnicy nordic walkingu spotykają się na Przylesiu, przy ul. 23 marca, przy pawilonach SM Przylesie, w soboty o godz. 8.45. Wymarsz o 9.00. Zajęcia odbywają się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Do dyspozycji chętnych jest również kryta pływalnia przy ul. Haffnera 57. Basen pływacki ma 6 torów i wymiary 25 metrów na 12,5 metrów, głębokość od 60 cm do 160 cm. Pływalnia jest świeżo wyremontowana, a także przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zainstalowano m.in. podnośnik w hali basenowej. Umożliwia on opuszczenie do basenu osoby niepełnosprawnej, która może następnie samodzielnie pływać lub przebywać w wodzie pod nadzorem opiekuna.Więcej informacji, telefony kontaktowe i adresy e-mail do instruktorów poszczególnych dyscyplin, a także godziny otwarcia i ceny biletów na basen znaleźć można na stronie www.mosir.sopot.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...