Jak wejść na rynek chiński – seminarium dla przedsiębiorców

Chińska budowla na wodzie, w tle na brzegu budynki
Fot. materiały organizatora

Przedsiębiorcy chcący rozwijać swój biznes oraz inne osoby zainteresowane mogą wziąć udział w seminarium gospodarczym „Wejście na rynek chiński”, które odbędzie się 30 października w Sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku (ul. Okopowa 21/27).

Eksperci przedstawią oraz odpowiedzą na pytania uczestników związane z kwestiami prawnymi, finansowymi oraz kulturowymi w handlu z chińskimi partnerami. Będzie to także okazja do wymiany doświadczeń między firmami, nawiązania kontaktów oraz zapoznania się z oferowanymi formami wsparcia eksportu.

Zgłoszenia na seminarium przez stronę internetową Pomorskiego Brokera Eksportowego

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

Organizatorzy: Samorząd Województwa Pomorskiego, Agencja Rozwoju Pomorza, PwC, Loża Gdańsk BCC oraz Stowarzyszenie Pomorskie w Chinach

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...