Zwiedzanie Art Inkubatora

Tłum ludzi stoi przed remontowanym pałacykiem. Na elewacji budynku ustawione są rusztowania.
Fot. materiały UMS

Kto jeszcze nie odwiedził przyszłej siedziby Art Inkubatora, może to nadrobić w sobotę, 14 grudnia. Będzie można zwiedzić zabytkowy pałacyk i dawną wozownię, w której znajdzie się biblioteka. Początek spaceru o godzinie 11.00.

To będzie już drugi spacer po przyszłej siedzibie Art Inkubatora przy ul Goyki 3. Tym razem przewodnicy oprowadzą gości również po dawnej wozowni przy ul. Goyki 1, gdzie swoje miejsce będzie miała biblioteka, a także po otaczającym obie instytucje rewitalizowanym, zabytkowym parku. O historii tego miejsca, wykonanych i planowanych pracach remontowych budynków oraz parku, a także o tym czym już niebawem będzie się zajmował Art Inkubator, opowiedzą Joanna Cichocka-Gula dyrektor Art Inkubatora, Karolina Babicz-Kaczmarek dyrektor Muzeum Sopotu, Roman Wojciechowski dyrektor Biblioteki Sopockiej. W spacerze weźmie również udział prezydent Jacek Karnowski.

Spacer odbędzie się w sobotę 14 grudnia o godz. 11.00.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...