Wigilia dla wszystkich potrzebujących

W sali przy stołach zasłanych białymi obrusami siedzą uczestnicy wigilii dla potrzebujących. Na pierwszym planie paląca się świeczka
Fot. Fotobank.PL/UMS

W ten wyjątkowy dzień nikt nie powinien być sam. Przygotowywana co roku przez Caritas wigilia dla osób bezdomnych, ubogich, samotnych, chorych odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym nr I (Sopot, ul. Książąt Pomorskich 16/18), we wtorek, 24 grudnia, o godz. 9.00. Prezenty, które trafią do uczestników spotkania oraz samą wigilię, dofinansował sopocki MOPS.

Będzie to spotkanie dla wszystkich potrzebujących, by w gronie innych osób mogli spożyć tradycyjne potrawy. Nie zabraknie barszczu, ryby czy makowca. Będzie również wspólne śpiewanie kolęd. Oprócz świątecznego poczęstunku wszyscy uczestnicy otrzymają świąteczne paczki.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...