Styczeń z Polską Filharmonią Kameralną Sopot

Joanna Knitter
Joanna Knitter. Fot. Łukasz Głowala

Wzorem słynnych wiedeńskich Koncertów Noworocznych i w zgodzie z wieloletnią tradycją, Polska Filharmonia Kameralna Sopot rozpocznie Nowy Rok koncertowo.

W Sali Koncertowej PFK w niedzielę 12 stycznia, odbędą się aż dwa Koncerty Noworoczne pod tytułem „W rytmie walca”. Pierwszy z nich o godzinie 17.00, drugi, na specjalne życzenie publiczności, o godz. 19.30. Na program koncertów złożą się walce Johannesa Straussa, a także słynne walce z operetek Franza Lehara, z utworów Dymitra Szostakowicza i Mieczysława Karłowicza. Na melomanów czekać też będą muzyczne niespodzianki związane z najsłynniejszymi polskimi filmami i serialami.

Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

W sobotę 25 stycznia o godz. 18.00 filharmonicy PFK Sopot zagrają Koncert Karnawałowy. W programie znajdą się przebojowe piosenki Henryka Warsa i Władysława Szpilmana, m.in. „Tych lat nie odda nikt”, „Ach jak przyjemnie” czy „Powróćmy jak za dawnych lat”, a także światowe przeboje karnawałowe. Solistami koncertu będą wokalistka Joanna Knitter oraz saksofonista Wojciech Staroniewicz. Towarzyszyć im będzie Artur Jurek Trio oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego. Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...