Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 22 do 28 stycznia 2020 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Remontowana będzie nawierzchnia jezdni na ul. Kolberga na odcinku od wysokości posesji nr 4 do wysokości posesji  nr 9. W związku z pracami nastąpi czasowe, połówkowe zajęcie jezdni.

Przebudowywany będzie chodnik na wysokości posesji nr 51 D przy ul. Łokietka. Możliwe czasowe zajęcie jezdni na wysokości prowadzonych prac.

W środę, 22 stycznia, od godz. 3.30 do godz. 5.00, na wysokości posesji nr 2 przy ul. Sikorskiego (pas jezdni w kierunku ul. Armii Krajowej) prowadzona będzie awaryjna naprawa studni kanalizacji sanitarnej. Na ten czas wprowadzony zostanie zakaz wjazdu w ul. Sikorskiego z skrzyżowania al. Niepodległości/Podjazd. Dodatkowo sygnalizacja świetlna nadawać będzie sygnał żółty, pulsujący. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...