Wyjątkowe prezenty za wsparcie Sopotkowa

Tablice z nazwami ulic. Białe napisy i herb Sopotu na niebieskim tle.
Fot. materiały schroniska Sopotkowo

Sopockie schronisko dla zwierząt w oryginalny sposób odwdzięcza się osobom, które przekazują datki na jego działalność.

Ofiarodawcy wspierający Sopotkowo mogą otrzymać wycofane z użycia tablice z nazwami ulic. Niebieskie szyldy zniknęły z sopockich ulic w minionym roku, zdemontowane przez Zarząd Dróg i Zieleni. Zostały one zastąpione tablicami zaprojektowanymi w ramach nowego Systemu Informacji Miejskiej. Około 200 starych trafiło do sopockiego schroniska. Zostały tam dostarczone przez wolontariuszy, rozkręcone i umyte.

Po raz pierwszy zaprezentowano je w „Dzień Kota” – weekend 15/16 lutego br. Wiele tablic znalazło wówczas nowych właścicieli, wiele jest jeszcze do wzięcia. Aby zdobyć jedną lub kilka wystarczy zostawić datek wspierający sopockie schronisko. Wybór jest jeszcze dość duży, choć stare tablice cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Kilka z nich zostanie wystawionych na charytatywnej aukcji, z której dochód również wesprze działalność Sopotkowa.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...