Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 27 lutego do 3 marca planowane są prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.  

Kontynuowana będzie przebudowa nawierzchni chodnika przy ul. Lipowej (po stronie numerów nieparzystych) na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Władysława IV. W związku z prowadzonymi pracami nie będzie możliwości parkowania aut (po stronie numerów nieparzystych).

Naprawiana będzie nawierzchnia jezdni ul. Kolberga na odcinku od posesji nr 4 do posesji  nr 9. W związku z pracami możliwe są czasowe, połówkowe zajęcie jezdni.

24 lutego rozpoczęto przebudowę nawierzchni chodnika przy al. Niepodległości na odcinku od posesji nr 730 do wysokości ul. Bocznej. W związku z pracami możliwe jest czasowe zajęcie prawego pasa ruchu w kierunku Gdańska.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...