Na derby z nowym herbem

Rugbyści podczas meczu na boisku
Fot. Fotobank.PL/UMS

Runda rewanżowa Ekstraligi Rugby rusza na początku marca. Pierwszy mecz sopockie Ogniwo rozegra w niedzielę, 8 marca, o godz. 12:30 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Derbowym przeciwnikiem sopocian będzie gdyńska Arka. To kolejne z serii sopocko-gdyńskich spotkań. Sopocianie są faworytami meczu, w czerwcu ubiegłego roku po raz dziesiąty wywalczyli tytuł mistrza Polski.

Zawodnicy Ogniwa Sopot na boisko wybiegną z nowym, odświeżonym herbem na koszulkach. Koncepcja nowego znaku graficznego oparta jest na poprzednim wzorze. Na tarczy widać plażę i morskie fale. Zmienione zostało wyrysowanie mewy i piłki. Te motywy zostały uproszczone, tak by detale były bardziej czytelne. Zastosowano również bardziej uniwersalne liternictwo i uporządkowanie kolorów.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...