Głosuj na Pomorskie Sztormy 2019! Sopot nominowany w trzech kategoriach

Budynek Centrum Opieki Geriatrycznej w Sopocie
Centrum Opieki Geriatrycznej w Sopocie. Fot. Fotobank.PL/UMS

Centrum Opieki Geriatrycznej, wystawa w Muzeum Sopotu „Cisza przed burzą”, Anna Kiełbasińska i Piotr Zeszutek – oto sopockie nominacje w 15. plebiscycie „Pomorskie Sztormy”. Do 13 marca na stronie www.pomorskiesztormy.pl można oddawać głosy. A więc do dzieła! Wspomóżmy nasze sopockie wydarzenie, inwestycję i sportowców!

Sopockie nominacje:

Inwestycja roku

Centrum Opieki Geriatrycznej w Sopocie

Do tej pory pacjenci geriatryczni z Pomorza byli hospitalizowani głównie na oddziałach internistycznych. W wielu szpitalach pękały one w szwach. Brakowało także kompleksowej opieki. Pierwsze w województwie Centrum Opieki Geriatrycznej jest receptą na te problemy.

Sportowiec roku

Anna Kiełbasińska (lekkoatletyka, SKLA Sopot)

Zdobyła aż trzy medale wielkich imprez: złoto halowych mistrzostw Europy, złoto mistrzostw świata sztafet oraz srebro mistrzostw świata na otwartym stadionie – biegła w półfinale (wszystko w sztafecie 4x400 m).

Piotr Zeszutek (rugby, Ogniwo Sopot)

Kapitan Ogniwa Sopot, które po 16 latach ponownie wywalczyło tytuł mistrza Polski. Jest także kapitanem reprezentacji Polski.

Wydarzenie roku

„Cisza przed burzą. Lato 1939 roku w Sopocie”

Historyczna wystawa w Muzeum Sopotu pokazująca ostatnie lato przed wybuchem II wojny światowej w nadbałtyckim kurorcie. Kuratorką wystawy była Jagoda Załęska-Kaczko.

 

„Pomorskie Sztormy” to plebiscyt „Gazety Wyborczej Trójmiasto” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Głosować można do 13 marca, na stronie Pomorskie Sztormy. Wszystkie ręce na klawiatury! Głosujmy na sopocką inwestycję, wydarzenie i sportowców 2019 roku!

Wyniki Plebiscytu zostaną oficjalnie ogłoszone 24 marca 2020 r. podczas Gali Pomorskie Sztormy 2019.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...