Koronawirus – ważne informacje dla sopocian

Budynek Urzędu Miasta w Sopocie
Fot. materiały UMS

Najnowsze informacje:

 • poniedziałek, 6 kwietnia, godz. 15.50

Posiedzenie sopockiego sztabu kryzysowego 6 kwietnia 2020 r.

Wzorem innych miast, takich jak Wrocław czy Wejherowo, od dziś, od godz. 14.00 zamknięte są wszystkie cmentarze w Sopocie – Cmentarz Komunalny, Cmentarz Katolicki i Cmentarz Żydowski.

 • niedziela, 5 kwietnia, godz. 20.15

Posiedzenie sopockiego sztabu kryzysowego 5 kwietnia 2020 r.

Przygotowaliśmy miejsce dla sopockich ratowników, którzy z troski o swoich najbliższych obawiają się powrotu do domu po zakończonej pracy. To Dom Gościnny LukLuk przy skwerze im. ks. Jana Kaczkowskiego, prowadzony Spółdzielnię Socjalną Kooperacja.

 • sobota,, 4 kwietnia, godz. 16.00

Sopot kupuje testy na koronawirusa

Miasto kupiło 250 testów dla pracowników medycznych sopockiego Pogotowia Ratunkowego, Pomorskiego Centrum Reumatologicznego i Oddziału Geriatrycznego w Sopocie, a także dla pracowników sopockiego Domu Pomocy Społecznej. Cena jednego testu to 430 zł.

 • piątek, 3 kwietnia, godz. 16.10

Posiedzenie sopockiego sztabu kryzysowego 3 kwietnia 2020 r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej codziennie  zapewnia posiłki dla około 500 osób. Zwracamy się z apelem do sopockich przedsiębiorców i przedstawicieli branży gastronomicznej o wsparcie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z MOPS, mail: mops@mopsopot.pl

 • piątek, 3 kwietnia, godz. 14.15

Infolinia w sprawie koronawirusa dla osób głuchych

Ruszyła wideoinfolinia dla osób głuchych, którzy potrzebują informacji dotyczących koronawirusa. Narzędzie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

 • czwartek, 2 kwietnia, godz. 16.30

Sopot wspiera lokalne księgarnie

By wspomóc księgarzy w utrzymaniu ich działalności, warto planując zakup książki, zamówić ją w lokalnej księgarni. Akcja „Książka na telefon” ma pomóc sprzedawcom przetrwać trudny czas. Do akcji włączył się Sopot.

 • czwartek, 2 kwietnia, godz. 15.30

Posiedzenie sopockiego sztabu kryzysowego 2 kwietnia 2020 r.

Sopot złożył wniosek o przyznanie grantu w wysokości 80 tys. złotych na zakup 25 laptopów i 30 tabletów dla uczniów i nauczycieli 9 sopockich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

 • czwartek, 2 kwietnia, godz. 14.30

Zasady tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców

Od 1 kwietnia 2020 r. przedsiębiorcy mogą starać się o wparcie w ramach Tarczy antykryzysowej. Udzielane jest w dwóch formach: wsparcia dla przedsiębiorców na ochronę miejsc pracy ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych oraz niskoprocentowej pożyczki z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców.

 • czwartek, 2 kwietnia, godz. 11.20

PZON: orzeczenia o niepełnosprawności nadal ważne

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gdyni informuje o istotnych zagadnieniach dotyczących osób z niepełnosprawnościami. Zmiany spowodowane są epidemią COVID-19.

 • środa, 1 kwietnia, godz. 15.35

Posiedzenie sztabu kryzysowego 1 kwietnia 2020 r.

Rodzice dzieci uczęszczających do publicznego żłobka (dotyczy to również przedszkoli) nie będą ponosić żadnych opłat za czas zamknięcia placówek. W kwestii żłobka wymagana jest Uchwała Rady Miasta, ale istnieje możliwość, by zrobić to na wnioski rodziców. 

 • wtorek, 31 marca, godz. 18.00

Posiedzenie sztabu kryzysowego 31 marca 2020 r.

Kontynuować będziemy dezynfekcję miejsc publicznych. Ze względu na silnie reagujące preparaty postanowiliśmy osłonić platany na pl. Przyjaciół Sopotu oraz podczas dezynfekcji oszczędzać zieleń. 

 • wtorek, 31 marca, godz. 15.45

Autobus SOS będzie jeździł dłużej – do połowy kwietnia

Autobus SOS wspierający osoby bezdomne, który jeździ pomiędzy Gdańskiem i Sopotem, miał zakończyć kursowanie 31 marca. W związku z obecną sytuacją funkcjonowanie autobusu SOS zostaje przedłużone do połowy kwietnia. 

 • wtorek, 31 marca, godz. 14.00

Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają do sieci!

Sopockie Domy Sąsiedzkie ze względów bezpieczeństwa nie mogą działać w dotychczasowej formule, ale nie zapominają o uczestnikach swoich zajęć. Zapraszają do Internetu, gdzie publikują naprawdę dużo różnorodnych propozycji. 

 • wtorek, 31 marca, godz.10.00

W Sopocie powstają przyłbice ochronne

Licealiści z Sopotu i Gdańska wytwarzają przyłbice ochronne z użyciem drukarek 3D. Inicjatywę wsparło Miasto Sopot, które użyczyło lokalu przy ul. Wejherowskiej. Ponad pięćset przyłbic które udało się do tej pory zbudować trafiło już do personelu medycznego.

 • poniedziałek, 30 marca, godz. 18.50

Na zewnątrz zawsze z zakrytą twarzą

Poza domem zasłaniajcie usta i nos – apeluje dr Magdalena Łasińska-Kowara z Gdańska i organizuje zbieranie podpisów pod internetową petycją skierowaną do Ministerstwa Zdrowia dotyczącą zmiany stanowiska w sprawie maseczek. 

 • poniedziałek, 30 marca, godz. 16.45

Posiedzenie sztabu kryzysowego 30 marca 2020 r.

Przygotowywano informację do proboszczów sopockich parafii oraz zarządców cmentarzy, dotyczącą dopuszczalnej liczby osób, które mogą brać udział w obrządkach katolickich. Miasto prosi o upublicznienie tej informacji. 

 • poniedziałek, 30 marca, godz. 16.45

Zostańmy w domach!

Przy pięknej pogodzie sporo osób spacerowało po alejkach nadmorskich, plaży, a także w centrum miasta. Zdarzały się nawet próby przechodzenia przez bariery przy molo. Straż Miejska, podobnie jak Policja, kontroluje przestrzeganie rozporządzenia ministra zdrowia. 

 • poniedziałek, 30 marca, godz. 15.45

Wsparcie psychologiczne dla sopockich uczniów i rodziców

Czas epidemii jest trudny dla wszystkich, dotyka nas izolacja i natłok złych informacji płynących z mediów tradycyjnych i społecznościowych. Nie wszyscy są w stanie sami poradzić sobie z tą sytuacją. Gdzie szukać pomocy? 

 • sobota, 28 marca, godz. 13.00

Jak powinna wyglądać maseczka ochronna? Zobacz wytyczne

Podajemy wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek przeznaczonych dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.

 • sobota, 28 marca, godz. 10.00

System syren miejskich – prezydent miasta apeluje do mieszkańców

„Jako prezydent miasta apeluję –  zostańcie w domu. Tylko tak możecie ochronić siebie i bliskich” – komunikat o takiej treści, nagrany przez prezydenta miasta, będzie emitowany 28 i 29 marca za pośrednictwem miejskiego systemu piętnastu syren alarmowych. 

 • piątek, 27 marca, godz. 15.50

Posiedzenie sztabu kryzysowego 27 marca 2020 r.

Sprawdzamy czy i w jakim zakresie służby wojewody pomorskiego zareagowały na zgłoszone zapotrzebowanie dla takich ośrodków, jak MOPS (składa zamówienie również dla DPS i Domu Dziecka), Pogotowie, Szpital Reumatologiczny, Uzdrowisko Sopot) – jedynie Pogotowie otrzymało część zapotrzebowania.

 • czwartek, 26 marca, godz. 15.50

Posiedzenie sztabu kryzysowego 26 marca 2020 r.

Na terenie Sopotu kwarantanną  objętych jest ok.  230 osób. Osoby te przebywają w domach. Do dyspozycji wojewody przygotowujemy ok. 200 miejsc kwarantanny zbiorczej. 

 • środa, 25 marca, godz. 15.50

Dezynfekcja przestrzeni publicznych

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, by ograniczyć możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa, prezydent Sopotu zdecydował o dezynfekcji przestrzeni publicznych.

 • środa, 25 marca, godz. 15.50

Posiedzenie sztabu kryzysowego 25 marca 2020 r.

Od jutra molo będzie zamknięte. O zakazie wstępu informować będą tabliczki w języku polskim i angielskim. Plaże i lasy na razie pozostają dostępne. Od kilku dni w Sopocie zamknięte są wszystkie place zabaw, skate parki i siłownie na świeżym powietrzu. 

 • środa, 25 marca, godz. 14.00

Zniesiony zakaz najmu krótkotrwałego

Aktualnie obowiązujące Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii nie przewiduje ograniczeń działalności związanej ze świadczeniem usług w innych obiektach hotelarskich.

 • środa, 25 marca, godz. 11.30

Sopockie molo zamknięte od czwartku

Od 26 marca sopockie molo będzie zamknięte. O zakazie wstępu informować będą tabliczki w języku polskim i angielskim. Plaże i lasy na razie pozostają dostępne.

 • wtorek, 24 marca, godz. 19.45

Specjalistyczna opieka pielęgniarska

Jeżeli w domu przebywa osoba przewlekle, obłożnie chora, która wymaga długoterminowej opieki pielęgniarskiej, można zgłosić się do  zakładu leczniczego Vita Med, który na terenie Sopotu realizuje takie świadczenia. 

 • wtorek, 24 marca, godz. 19.20

Surowe kary za złamanie kwarantanny

Każdego dnia sopoccy policjanci przeprowadzają wiele kontroli przestrzegania kwarantanny w związku z zagrożeniem epidemicznym. Obowiązkiem osób poddanych takiej procedurze jest stałe przebywanie w domu lub miejscu wskazanym, by wirus się nie rozprzestrzeniał.

 • wtorek, 24 marca, godz. 16.30

Spotkanie sopockiego sztabu kryzysowego, 24 marca 2020 r.

Dezynfekcja przestrzeni publicznej, rozpoczęcie realizacji podstawy programowej w nauczaniu zdalnym i sytuacja osób bezdomnych były m.in. tematami poruszanymi podczas posiedzenia sopockiego sztabu kryzysowego. 

 • wtorek, 24 marca, godz. 14.30

Przełóżcie termin wyborów – apeluje prezydent Sopotu

Nie ma możliwości przeprowadzenia w sposób bezpieczny najbliższych wyborów 10 maja 2020 r. W sytuacji, kiedy w szpitalach brakuje maseczek, rękawiczek jednorazowych czy płynów do dezynfekcji – jak je zapewnić członkom komisji wyborczych? – pyta prezydent Sopotu w liście otwartym do przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej.   

 • wtorek, 24 marca, godz. 10.00

Zawieszasz działalność – nie płać za śmieci!

Sopot wprowadza kolejne ułatwienia dla firm, w związku z pandemią koronawirusa. Jeśli przedsiębiorca nie prowadzi swojej działalności, nie musi płać za odbiór odpadów.  

 • poniedziałek, 23 marca, godz. 16.00

Podwyżki czynszów odroczone

Podwyżki czynszów, które zostały zatwierdzone dla lokali komunalnych w Sopocie, zostały zawieszone na rok. 

 • poniedziałek, 23 marca, godz. 15.25

Pakiet wsparcia dla sopockich przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Sopoccy przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe mogą korzystać ze specjalnego pakietu wsparcia przygotowanego przez prezydenta miasta. 

 • sobota, 21 marca, godz. 18.00

Obradował sopocki sztab kryzysowy

Sztab zajął sie między innymi sytuacją pacjentów w sopockich sanatoriach po zamknięciu tych placówek. 

 • piątek, 20 marca, godz. 16.00

Sopocka edukacja w czasie pandemii koronawirusa

Za pośrednictwem narzędzi elektronicznych nauczyciele w ramach zdalnego nauczania przesyłali do uczniów materiały dotyczące realizacji podstawy programowej dla danych klas. 

 • piątek, 20 marca, godz. 14.25

Nowe decyzje sopockiego sztabu kryzysowego

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, podjęte zostały kolejne ważne decyzje dotyczące pracy Urzędu Miasta i funkcjonowania jednostek miejskich. 

 • czwartek, 19 marca, godz. 17.00

Sopocki sztab kryzysowy o pracy UMS, ZOM i Sopotkowa

Omawiane były przede wszystkim kwestie związane z funkcjonowaniem sopockiego magistratu. Urząd, choć nie przyjmuje fizycznie interesantów, to wciąż pracuje. 

 • czwartek, 19 marca, godz. 15.50

Koronawirus: uwaga na oszustów!

Obowiązujący stan epidemii nie powinien uśpić naszej czujności i rozsądku. Uważajmy na oszustów, którzy próbują wykorzystać aktualną sytuację, by nas okraść, zachęcić do kupna bezwartościowej rzeczy czy wyłudzić nienależne opłaty. 

 • czwartek, 19 marca, godz. 14.00

Sopocka kultura on-line

Po odwołaniu wszystkich imprez z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, wiele wydarzeń przeniosło się do Internetu. Sopockie instytucje kultury przygotowały ofertę tego, co można obejrzeć bez wychodzenia z domu. 

 • środa, 18 marca, godz. 14.10

Edukacja, rejestracja pojazdów, odbiór śmieci – obradował sztab kryzysowy

Miejsca do kwarantanny, procedury online, ciepłe posiłki dla potrzebujących i sytuacja uczniów w czasie pandemii zdominowały posiedzenie sztabu kryzowego. 

 • środa, 18 marcza, godz. 13.00

Praca w PUP Gdynia w stanie zagrożenia epidemicznego

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, zmieniona została organizacja pracy Urzędu. 

 • środa, 18 marca, godz. 11.25

Zarząd Związku Miast Polskich obradował w sprawie epidemii koronawirusa

Zarząd Związku rozpatrywał problemy zgłoszone przez poszczególne miasta i pracował nad przygotowaniem pakietu rekomendacji dla rządu, które mogą usprawnić i lepiej zorganizować pracę urzędów oraz funkcjonowanie całych społeczności lokalnych. 

 • wtorek, 17 marca, godz. 16.30

Ważne dla sopockich przedsiębiorców

W związku z trudną sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa, prezydent Sopotu informuje, że na uzasadniony wniosek istnieje możliwość przesunięcia terminu płatności należności na rzecz Gminy Miasta Sopotu o charakterze cywilno-prawnym.

 • wtorek, 17 marca, godz. 13.30

Świadczenie usług w obiektach niekategoryzowanych wstrzymane

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wpływa także na branżę turystyczną. 

 • wtorek, 17 marca, godz. 12.30

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w Sopocie

Od czwartku, 19 marca 2020 r. do odwołania, dostosowując się do zmniejszonego popytu na usługi przewozowe, ale z zachowaniem odpowiedniej częstotliwości kursowania, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Sopocie. 

 • poniedziałek, 16 marca, godz. 16.00

Seniorzy zrobią zakupy na telefon

Przyłączając się do apelu „Seniorze, zostań w domu”, w trosce o osoby starsze, sopocki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje zamówienia na zakupy z dowozem do domu dla starszych samotnych osób.

 • poniedziałek, 16 marca, godz. 15.00

BlueAlert – szybki system powiadamiana specjalnie dla sopocian

Jesteś mieszkańcem Sopotu, twoi bliscy mieszkają w Sopocie? Zarejestruj siebie lub ich w specjalnym, miejskim systemie komunikacji BlueAlert. Będziesz otrzymywać szybko i bezpośrednio na swój telefon i e-mail najważniejsze informacje. 

 • poniedziałek, 16 marca, godz. 14.00

Sytuacja w mieście: sztab kryzysowy pracuje

Pod przewodnictwem Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim, wiceprezydent Sopotu, 16 marca odbyło się spotkanie sztabu kryzysowego. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne posiedzenia sztabu odbywają się w zmienionej formule, czyli za pośrednictwem nowych technologii. 

 • niedziela, 15 marca, godz. 16.30

Zmiany w komunikacji miejskiej

Od 16 marca komunikacja miejska w Trójmieście będzie funkcjonować według wakacyjnych rozkładów jazdy. Dla sopocian oznacza to, iż zawieszone zostaje funkcjonowanie linii 244, a linia 187 kursować będzie według rozkładu dla dni wolnych od nauki szkolnej. 

 • sobota, 14 marca, godz. 15.45

Potrzebujesz pomocy psychologa? Zadzwoń!

Dla osób potrzebujących w tej nowej, trudnej sytuacji wsparcia psychologicznego, w ramach Punktu Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot uruchomiony został specjalny numer telefonu: 609 680 115. 

 • sobota, 14 marca, godz. 14.00

Minister zamyka uzdrowiska

Prezydent Sopotu apelował do ministra zdrowia, by w obliczu pandemii koronawirusa, sanatoria nie przyjmowały kuracjuszy. Pod koniec ubiegłego tygodnia rozpoczął się w sopockim sanatorium „Leśnik” nowy turnus.

 • sobota, 14 marca, godz. 10.30

Jedzenie na wynos – zobacz listę sopockich lokali

Podajemy listę sopockich restauracji, barów, w których można kupić jedzenie na wynos. Niektóre oferują także dowóz do domów. Pamiętajmy! Wszystko po to, żebyśmy – dla zdrowia własnego i innych – jak najrzadziej wychodzili z domów!

 • piątek, 13 marca, godz. 14.50

PZON zamyka punkt w Urzędzie Miasta Sopotu

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gdyni informuje, iż od 16 marca 2020 r. zawiesza przyjmowanie interesantów w Urzędzie Miasta Sopotu do odwołania.

 • piątek, 13 marca, godz. 12.15

Apel i wsparcie opiekunów dzieci z niepełnosprawnością

Zamknięcie szkół i przedszkoli spowodowało trudną sytuację dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami. Niezależnie od wieku zazwyczaj nie ma możliwości pozostawienia tych dzieci w domu bez opieki. 

 • piątek, 13 marca, godz. 11.15

Urząd Miasta Sopotu wstrzymuje przyjmowanie interesantów

Od piątku, 13 marca Urząd jest nieczynny dla interesantów. Kontakt z urzędnikami wciąż jest możliwy przez internet i telefon. 

 • czwartek, 12 marca, godz. 16.40

Wspierajmy się! Pomoc sąsiedzka dla seniorów 

Chcesz pomóc seniorom, by w ten trudny czas związany z koronawirusem nie musieli wychodzić z domów? Zgłoś się do Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Sopocie i zostań wolontariuszem pomocy sąsiedzkiej. 

 • czwartek, 12 marca, godz. 16.00

Jeśli możesz, zostań w domu, a urzędowe sprawy załatw przez internet

Prezydent Sopotu zwraca się z apelem do mieszkańców kurortu oraz gości odwiedzających miasto o przedsięwzięcie nadzwyczajnych środków ostrożności. Nie wychodźmy z domu, zatroszczmy się o osoby starsze i chore, a sprawy które można załatwić bez wychodzenia z domu, postarajmy się załatwiać przez internet czy telefon. 

 • czwartek, 12 marca, godz. 15.30

Zdalna nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i utrudnieniami w korzystaniu przez osoby uprawnione z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego stacjonarnie w Punktach, uruchomiony został kanał komunikacji zdalnej. 

 • czwartek, 12 marca, godz. 13.55

Sopocki apel o pilne zamknięcie sanatoriów

Z oferty sanatoryjnej Sopotu korzystają głownie osoby starsze. W trosce o ich bezpieczeństwo, jak i w ramach działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniana się koronawirusa, wystosowane zostało pismo do Ministra Zdrowia o pilną decyzję o zamknięciu sanatoriów. 

 • czwartek, 12 marca, godz. 12.40

Stanowisko prezydenta w sprawie zamknięcia lokali rozrywkowych w Sopocie

W związku ze zbliżającym się weekendem prezydent Sopotu Jacek Karnowski szczególnie prosi o ograniczenie udziału w imprezach, spotkaniach towarzyskich w klubach i dyskotekach. 

 • środa, 11 marca, godz. 14.30

Sopot zamyka instytucje kultury

W trosce o zdrowie mieszkańców i gości Sopotu, oraz by ograniczyć ewentualną możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa, prezydent Jacek Karnowski podjął decyzję o zamknięciu miejskich instytucji kultury w Sopocie. 

 • środa, 11 marca, godz. 13.30

Sopockie szkoły i przedszkola zamknięte

Od 12 marca sopockie szkoły, przedszkola i żłobka zawieszają działalność. Przez dwa dni prowadzone będą zajęcia opiekuńcze w małych grupach lub na świeżym powietrzu, a od 16 marca szystkie placówki będą zamknięte. 

 • wtorek, 10 marca, godz. 15.40

Odwołanie wydarzeń z powodu koronawirusa

Prezydent Sopotu, po wczorajszym apelu do organizatorów imprez, dzisiejszych ustaleniach ze sztabem wojewody pomorskiego i decyzji premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych, apeluje do organizatorów wydarzeń o zastosowanie się do powyższego.

 • wtorek, 10 marca, godz. 15.20

Sopoccy seniorzy objęci specjalną opieką

W związku z dynamiczną sytuacją dotyczącą zakażeń koronawirusem w Polsce, Sopot w trosce o osoby z grupy wysokiego ryzyka, jaką są seniorzy, podejmuje wiele działań mających na celu ochronę tych osób. 

 

***

Koronawirus: co trzeba wiedzieć

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sopocie w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną informuje, że najnowsze informacje związane z koronawirusem SARS-CoV-2 znajdują się na stronach: Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

UWAGA!

W przypadku zaobserwowania u siebie gorączki, kaszlu, duszności i problemów z oddychaniem bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału zakaźnego (nie do lekarza pierwszego kontaktu), gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego. 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sopocie 
nr tel.: 58 551 26 22, 58 551 06 35
lub CAŁODOBOWY nr kom. 663 399 599

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...