Dni otwarte i Sopockie Targi Szkolne – ODWOŁANE

Uczennica siedzi za stołem, przed nią stoją różne przedmioty do doświadczeń
Fot. Fotobank.PL/UMS

Uwaga! Informujemy, iż z związku z zagrożeniem koronawirusem dni otwarte w szkołach i Sopockie Targi Szkolne nie odbędą się

 

Już 27 marca w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Sopocie uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz ich rodzice będą mogli poznać różnorodną ofertę edukacyjną sopockich szkół licealnych i zawodowych. Warto także odwiedzić inne placówki podczas dni otwartych, by przekonać się, co oferują szkoły w mieście.

Podczas Sopockich Targów Szkolnych, w godz. 10.30-11.30 zapraszamy uczniów klas siódmych, a od godz.11.45 do godz. 13.00 ósmoklasistów. Wszyscy będą mieli okazję do spotkań i rozmów z młodzieżą i nauczycielami sopockich szkół.

Na targi zapraszamy oczywiście uczniów z Sopotu, ale także z Gdańska, Gdyni i okolic – zachęca Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu. – To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z interesującą oraz bogatą ofertą edukacyjną naszych szkół ponadpodstawowych. Sopockie placówki przygotowują uczniów do studiowania na kierunkach politechnicznych, medycznych, przyrodniczych czy artystycznych, ale również oferują szeroki wachlarz zajęć, imprez, wydarzeń szkolnych i pozaszkolnych oraz miejskich.

Sopockie szkoły – najlepsze pod słońcem!

Szczegółowe informacje na temat sopockich szkół na stronie internetowej Szkoły ponadpodstawowe w Sopocie.

***

Corocznie sopockie szkoły organizują dni otwarte. Uczniowie i rodzice mogą porozmawiać z  nauczycielami, pedagogami i dyrektorami placówek na temat warunków i możliwości, jakie stwarza uczniom dana placówka.

Dni otwarte w szkołach podstawowych w Sopocie:

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1– 26 marca 2020 r.
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 – 21 marca 2020 r.
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 – 7 kwietnia 2020 r.
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 – 6 marca 2020 r.

Dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych w Sopocie:

  • I Liceum Ogólnokształcące – 28 kwietnia 2020 r.
  • II Liceum Ogólnokształcące – 29 kwietnia 2020 r.
  • III Liceum Ogólnokształcące – 29 kwietnia 2020 r.
  • Zespół Szkół Handlowych – 29 kwietnia 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronach poszczególnych szkół.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...