Ważne dla naszego bezpieczeństwa

Wirusy
Fot. Freepik

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne i w związku z zapowiedzią Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego niewydawania pozytywnych decyzji dotyczących imprez masowych powyżej 1000 osób, Prezydent Miasta Sopotu informuje, że nie będzie możliwe wydawanie zgód na tego rodzaju wydarzenia.

Jednocześnie prezydent apeluje do organizatorów imprez, na które już wydano zgodę o rozważenie ich przełożenia bądź, jak w przypadku meczów ligowych, o rozważenie rozegrania ich bez udziału publiczności. Prezydent apeluje jednocześnie o wstrzymanie organizacji imprez masowych, także tych, w których bierze udział mniej niż 1000 osób, a  jednostki miejskie zobowiązuje do powstrzymania organizacji takich imprez.

W razie pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej i braku zrozumienia ze strony organizatorów Prezydent Miasta Sopotu rozważy w porozumieniu z Wojewodą Pomorskim  i SANEPIDem podjęcie decyzji co do ewentualnego odwołania tych imprez, na które wydana została już zgoda.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...