BlueAlert – szybki system powiadamiania specjalnie dla sopocian

Fot. materiały UMS

Jesteś mieszkańcem Sopotu, twoi bliscy mieszkają w Sopocie? Zarejestruj siebie lub ich w specjalnym, miejskim systemie komunikacji BlueAlert. Będziesz otrzymywać szybko i bezpośrednio na swój telefon i e-mail najważniejsze informacje. W tak trudnym momencie rzetelne i pewne informacje są niezwykle ważne. Nie czekaj! Zrób to natychmiast.

– Specjalnie dla sopocian uruchomiliśmy specjalny system powiadamiana – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu. – Musimy z informacją docierać bezpośrednio do naszych mieszkańców, a ten system na to pozwala. Dlatego apeluję o rejestrowanie się i rozpowszechnianie informacji o systemie.

Komunikacja w systemie odbywać się może za pomocą sms, e-mail, poprzez połączenie głosowe oraz stronę internetową.

Jak się zrejestrować?

  • Kliknij w link, który kieruje bezpośrednio do strony rejestracyjnej:

https://app.bluealert.pl/sopot/register/simple/

  • Wejdź na sopot.pl i kliknij w baner BlueAlert, który też kieruje do strony rejestracyjnej.

Potem reaguj na przesyłane informacje.

Jeżeli więc dostaniesz sms z pytaniem, nie wahaj się na niego odpowiedzieć TAK lub NIE. Przyszedł mail? Kliknij w pierwszy link, aby potwierdzić uczestnictwo lub w drugi link, aby zaprzeczyć. System dzwoni do Ciebie? Odbierz, system przeczyta ci komunikat i poprzez przyciski na klawiaturze swojego telefony sam zdecydujesz, czy dany komunikat cię dotyczy: 1 – TAK, czy nie dotyczy 2 – NIE.

 

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...