Remonty i przebudowy dróg  

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 1 do 7 kwietnia planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Od poniedziałku, 30 marca trwa naprawa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu ul. Kościuszki, na wysokości ul. Marynarzy (czyli wyjścia z tunelu). W związku z prowadzonymi pracami wprowadzone jest połówkowe zajęcie jezdni.

Trwają prace remontowe polegające na korekcie krawężnika w ciągu al. Niepodległości na odcinku od ul. Zamkowej Góry do granicy miasta Sopotu (w kierunku Gdyni). W związku z tym w godzinach 6.00-14.00 wprowadzone jest prawostronne zwężenie jezdni w kierunku Gdyni.

Od poniedziałku, 30 marca trwa przebudowa sieci wodociągowej w ciągu ul. Łowickiej. W związku z prowadzonymi pracami wprowadzony jest jeden kierunek ruchu od strony ul. Kujawskiej.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...