Sopockie szkoły najlepsze pod słońcem! Ósmoklasiści znajdą ofertę w Internecie

Uczniowie przed budynkiem III Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie
III LO w Sopocie. Fot. materiały prasowe szkoły

Blisko 200 uczniów klas ósmych niebawem skończy edukację w sopockich szkołach podstawowych i stanie przed bardzo ważnym wyborem dalszej drogi kształcenia.

W trudnych okolicznościach związanych z epidemią koronawirusa nie ma możliwości spotkania się z uczniami podczas corocznych Sopockich Targów Szkolnych i przedstawienia im oferty sopockich placówek.

Jednak nasze licea oraz Zespół Szkół Handlowych przygotowały najważniejsze informacje, z którymi można się zapoznać nie wychodząc z domu!

Sopockie szkoły ponadpodstawowe to propozycja dla każdego młodego człowieka, nie tylko z Sopotu, ale z całego Trójmiasta i okolic, który szuka lekcji z nauczycielami z pasją, bogatej oferty, ciekawych wydarzeń i zajęć dodatkowych. A także interesujących znajomych spotykających się w przyjaznym, niebanalnym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną sopockich szkół online. Więcej informacji o ofercie szkół na stronie Szkoły ponadpodstawowe w Sopocie oraz ulotce informacyjnej.

Dodatkowo każda z sopockich szkół przygotowała swój film promocyjny. Zobacz:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...