Jak wpływa na nas izolacja? Weź udział w badaniu naukowym

Figurki ludzi z papieru stoją w papierowych domkach
Fot. Pixabay

Poznanie opinii o konieczności pozostania w domu w czasie epidemii koronawirusa, na temat trudności, które towarzyszą izolacji domowej/społecznej oraz samopoczucia mieszkańców Polski w tym czasie są celem naukowego badania, realizowanego online przez naukowców z Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Badania percepcji izolacji społecznej w trakcie epidemii Covid-19 podjęli się prof. Tomasz Michalski i dr Joanna Stępień z Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz dr n.med. Przemysław Waszak i dr n.med. Jakub Grabowski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Wyniki pomogą w identyfikacji efektów społecznej izolacji i jej wpływu na zdrowie oraz samopoczucie ludzi.

„Wszystkie udzielone przez Państwa informacje są dla nas bardzo ważne. Zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych oraz będą analizowane i prezentowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych, w żaden sposób nie będą łączone z konkretną osobą. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny i przeznaczony dla osób pełnoletnich” piszą na stronie ankiety naukowcy. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut.

 

Ankieta online: Percepcja izolacji domowej/społecznej w okresie epidemii Covid-19

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...