Jaka piękna katastrofa

Kolorowy obraz na którym widać dymiace fabryki, betoniarkę, węża.

Natalia Fiedorczuk-Cieślak publicystka, animatorka kultury, pisarka i kompozytorka nagrała serię czterech podcastów zatytułowaną „Jaka piękna katastrofa". Premiera 23 kwietnia na stronie internetowej Art Inkubatora.

Seria podcastów nagranych dla sopockiego Art Inkubatora ma tematykę „niełatwą i nielekką". Pierwszy z odcinków, premierowo będzie zaprezentowany na stronie internetowej Goyki 3 Art Inkubator w czwartek, 23 kwietnia.

Natalia Fiedorczuk-Cieślak jest pisarką, dramaturgiem, publicystką, animatorką kultury i kompozytorką. Za swój prozatorski debiut „Jak pokochać centra handlowe" była nominowana do Paszportu Polityki w 2016 roku. Na koncie ma także nominacje do nagród im. Gombrowicza, Wiesława Kazaneckiego i Nagrody Literackiej Josepha Conrada. Autorka dwóch powieści i dwóch książek dla dzieci. Jako publicystka i felietonistka współpracuje m.in. z „Pismem", „Dwutygodnikiem" i „Tygodnikiem Powszechnym" oraz „Wysokimi Obcasami". Pisze o literaturze, kulturze cyfrowej i sprawach społecznych. Autorka ścieżek dźwiękowych do filmów i spektakli, napisała też cztery sztuki teatralne (m.in. musical „Gracjan Pan" w reżyserii C. Tomaszewskiego w Teatrze Capitol we Wrocławiu czy „Hymny" w reżyserii A. Smolar w Akademii Teatralnej w Warszawie).

Jak sama o sobie mówi, jest seryjną pasjonatką wątków związanych z żywotami świętych i mistyków, społeczną percepcją rodzicielstwa, seryjnymi mordercami i klęskami żywiołowymi. Matka dwójki dzieci, właścicielka psa Chleba i kota Melanii, mieszka w Górnym Sopocie.

Premiera pierwszego odcinka podcastu „Jaka piękna katastrofa" w czwartek 23 kwietnia na stronie sopockiego Art Inkubatora. Kolejne co czwartek.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...