Woody Allen w kinie samochodowym

Samochody w kinie samochodowym. W tle ekran i ściana lasu.
Kino samochodowe w Sopocie. Fot Jurek Bartkowski/Fotobank.PL/UMS

Kolejny seans filmowy w kinie samochodowym i plenerowym w Sopocie. Tym razem, w piątek, 29 maja, widzowie obejrzą „O północy w Paryżu" romantyczną komedię w reżyserii Woody'ego Allena.

Film „O północy w Paryżu" opowiada historię roztargnionego amerykańskiego scenarzysty, który przypadkiem, pewnej nocy przenosi się w czasie do lat 20., w sam środek paryskiej bohemy. Poznaje m.in. Scotta Fitzgeralda, Ernesta Hemingwaya, Gertrudę Stein, Pabla Picassa, Luisa Bunela. Znudzony i przygnębiony współczesnym światem, będzie tak podróżował w czasie wiele razy.

Filmy Woodego Allena, mistrza inteligentnych komedii i autoironicznego humoru wydają się idealną propozycją na czasy pandemii i czas wyjścia z domu po okresie izolacji. 

Projekcja odbędzie się w piątek, 29 maja o godzinie 21.00. W strefie plenerowej na widzów czekać będzie 150 leżaków, ustawionych w bezpiecznych od siebie odległościach. W kinie samochodowym przed ekranem pomieści się 30 aut. Bilety kosztują 15 zł od osoby (na leżaku) i 30 zł od samochodu. Należy kupić je wcześniej, za pośrednictwem strony Kinosopot. Nie będzie możliwości kupienia biletów na miejscu. 

Ważne informacje dla widzów piątkowych seansów:

  • na miejscu nie ma możliwości zaparkowania auta. Wszystkie osoby z biletami do strefy plenerowej (na leżaki), które przyjadą samochodami, proszone są o znalezienie parkingu we własnym zakresie.
  • Warto ciepło się ubrać i wziąć ze sobą koc.
  • Wjazd samochodów do strefy kina samochodowego przed seansem jest możliwy od godziny 20.00.
  • Regulamin pokazów dostępny jest na stronie www.kinosopot.pl.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...