Konkurs na realizację zadań dla organizacji pozarządowych

Chłopczyk huśta się na huśtawce
Fot. Pixabay

Ogłoszony został drugi w tym roku  konkurs na realizację zadań publicznych dla organizacji pozarządowych. Zawarte w nim zostały przede wszystkim zadania dotyczące organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, a także zajęć rehabilitacyjnych, również dla osób dorosłych. Oferty można składać do 24 czerwca.

– Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy w związku z pandemią, wszystkim pomieszała szyki – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu. – Ale nie poddajemy się, więc zapraszam wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe do współpracy, byśmy mogli, jak dotąd, wspólnie, z zaangażowaniem służyć mieszkańcom naszego miasta, dbać o ich potrzeby i oczekiwania oraz zapewnić ciekawe i potrzebne zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób z niepełnosprawnością.

Szczegółowe informacje: Ogłoszenie nr 2 o otwartym konkursie ofert na realizację zadań gminy na rok 2020

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...