Jazz, spacery, joga i warsztaty dla dzieci. Muzeum Sopotu zaprasza w wakacje

Budynek Muzeum Sopotu otoczony zielenią
Fot. materiały UMS

Do Muzeum Sopotu wracają letnie koncerty jazzowe w ogrodzie, pod hasłem „Swingujące Trójmiasto”. Pierwszy z koncertów dał Kwintet Tomasza Chyły. Cztery kolejne odbędą się w lipcu i sierpniu, ostatni zagrany zostanie na początku września.

9 lipca wystąpi formacja Urowski Wide Point, a 23 lipca kwartet Joanny Knitter. W sierpniu będzie okazja do posłuchania duetu Bukowski/Kisiel (6 sierpnia), zagrają też Dranicki/Jurek Quartet (20 sierpnia). W pierwszy wrześniowy czwartek, 3 września, wystąpi formacja Algorhythm. Wszystkie koncerty odbędą się w ogrodzie Muzeum Sopotu. Początek każdego koncertu o godz. 18.00.

Muzeum Sopotu zaprasza także na spacery historyczne po kurorcie. Oprowadzać będzie Marta Szagżdowicz. Trasy spacerów: 4 lipca molo – Opera Leśna, 11 lipca górny Sopot, 1 sierpnia Hipodrom, 8 sierpnia Muzeum Sopotu – Grand Hotel. Wszystkie spacery rozpoczynać się będą o godz. 11.00.

Od 27 czerwca do 29 sierpnia w każdy wtorek, czwartek i sobotę można wziąć udział w zajęciach jogi prowadzonych przez Monikę Ziółek. Początek o godz. 10.30, koszt 5 zł.

Przez całe wakacje, na terenie Muzeum Sopotu odbywać się będą także zajęcia i warsztaty tematyczne dla dzieci. Więcej informacji znaleźć można na stronie Muzeum Sopotu.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach (oprócz spacerów) jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału do Muzeum (Iwona Zając). Można to zrobić we wtorki, środy i piątki w godz. 10.00-15.00, nr tel. 58 551 22 66. Zgłoszenia można również wysyłać pod adres: muzeumsopotuczyibawi@gmail.com. Na wszystkie wydarzenia (oprócz jogi) wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...