Slow Fest Sopot, czyli zapraszamy do stołu!

Kucharze przygotowują potrawy na stołach rozstawionych na molo
Fot. Fotobank.PL/UMS

Tegoroczna, VIII już edycja Slow Fest Sopot odbędzie się 4 i 5 lipca. Wszystkich smakoszy zapraszamy w godz. 11.00-17.00 na sopockie molo. Aby zapewnić gościom i uczestnikom wydarzenia komfort i bezpieczeństwo, przy wejściu na molo zainstalowane zostaną dwa tunele dezynfekujące.

Slow Fest Sopot to jeden z największych i najciekawszych festiwali kulinarnych w tej części Europy. To wyjątkowa okazja spotkania się przy stole w takiej skali. Z jednej strony szefowie kuchni, kucharze, pasjonaci, artyści prezentujący swoje autorskie pomysły, z drugiej goście, smakosze, odkrywcy.

To wydarzenie niosące filozofię Slow Food, której celem jest spotkanie przy stole, propagowanie tradycji regionu, ochrona smaku, wsparcie dla drobnych przedsiębiorców produkujących według tradycyjnych i uczciwych zasad.

Wszyscy uczestnicy uznając tę zasadę przygotowują od lat dania w duchu Slow. Promując własne restauracje, blogi kulinarne, realizując swoje pasje kulinarne, wykorzystują skarby regionu. Adoptując lokalną tradycję tworzą nową wspaniałą historię tego miejsca. Każdy może spróbować wspaniałych smaków, ponieważ cena za porcję degustacyjną utrzymuje się na poziomie 5 zł.

Więcej informacji na stronie Slow Fest

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...