Bomba jednak pójdzie w górę!

Wyścigi konne. Jeden z koni wyprzedza drugiego, na bandzie widoczne logo Sopotu.
Fot.materiały prasowe sopockiego Hipodromu.

Niemal do ostatniej chwili rozstrzygał się los tegorocznych wyścigów konnych na sopockim torze. Ostatecznie udało się zaplanować dwa dni gonitw oraz wyścigi kłusaków. Dwa "wyścigowe" dni na Hipodromie to w tym roku 19 i 20 sierpnia.

Terminy wyścigów w Sopocie są zależne od harmonogramu gonitw na warszawskim torze Służewiec, w Sopocie bowiem nie stacjonują konie wyścigowe. Wszystkie startujące u nas wierzchowce przyjeżdżają z Warszawy, w czasie, kiedy tam jest przerwa w gonitwach.

W tym roku, ze względu na zawirowania związane z pandemią koronawiruisa, termin sopockich wyścigów udało sie ustalić dopiero na sierpień. Mimo, że będą to tylko dwa dni, letniej tradycji stanie sie zadość i po sopockim torze wyścigów konnych ponownie pobiegną folbluty, konie czystej krwi arabskiej oraz kłusaki.

Zapraszamy na Hipodrom w dniach 19 i 20 sierpnia. Gonitwy będą się odbywały w godzinach 15.00–19.00. Wstęp wolny.   

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...