Koncerty i filmy na świeżym powietrzu, czyli ERGO #wPlenerze

Ludzie siedzą na leżakach plażowych i oglądają koncert na wyświetlaczu na elewacji ERGO ARENY
Fot. Fotobank.PL / ERGO ARENA

Seanse kinowych hitów, projekcje niezapomnianych koncertów, strefa relaksu oraz przekąski i napoje. Zapraszamy na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i filmowo-muzyczne pokazy na ekranie zewnętrznym na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze rusza w piątek, 17 lipca, o godz. 18.00. Wstęp na piątkowe wydarzenia jest bezpłatny. Bilety na sobotę i niedzielę kosztują od 10 zł.

Po cieszącej się sporym zainteresowaniem publiczności projekcji koncertu holenderskiego skrzypka André Rieu, na ekranie zewnętrznym ERGO ARENY wyświetlane będą kolejne filmy i koncerty. Repertuar jest bardzo różnorodny, będzie to kino familijne i koncerty.

Piątkowe popołudnie rozpocznie seans filmu familijnego „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”. Natomiast o godz. 20.30 zobaczyć będzie można koncert legendy Pink Floyd – Davida Gilmoura. Wstęp na obie projekcje jest bezpłatny.

Na sobotę zaplanowano dwa filmy i jeden koncert, w niedzielę zobaczymy aż 3 projekcje kinowe.

Informacje o biletach i projekcjach w ramach ERGO #wPlenerze na stronie ERGO ARENY.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...