Bezpłatne warsztaty fotografii

Na pierwszym planie widać dłoń trzymająca smartfon. Na ekranie jest Ergo Arena, na drugim planie hala rozmyta.
Fot. materiały prasowe ERGO ARENY.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej, które pozwolą na odkrycie możliwości i potencjału drzemiącego w smartfonach. Warsztaty zakończy pokaz zdjęć wykonanych przez uczestników.

Organizatorem wakacyjnych zajęć fotograficznych jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, we współpracy z przedstawicielami IGERSGDANSK, pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie. 

Prowadzone przez IGERSGDANSK warsztaty to każdorazowo cykl trzech spotkań, które będą się odbywały w poniedziałki, środy i piątki. Podczas zajęć uczestnicy odbędą mnóstwo ćwiczeń praktycznych i poznają możliwości sprawdzonych aplikacji do edycji zdjęć. A wszystko to w bardzo fotogenicznej przestrzeni ERGO ARENY! Wielkim finałem wakacyjnych zajęć warsztatowych będzie pokaz zdjęć uczestników na ekranie LED HD zawieszonym na elewacji hali.

Początek w poniedziałek, 27 lipca. Więcej informacji, terminarz zajęć oraz przekierowanie do darmowej rejestracji znaleźć można na stronie ERGO ARENA.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...