Z Heleną Vondráčkovą w Muzeum Sopotu

Usmiechnięta blondynka w różowej sukience.
Helena Vondráčkova. Fot. archiwum artystki

Helena Vondráčkova najsłynniejsza czeska piosenkarka i aktorka spotka się z sopocką publicznością dwukrotnie. Pierwsza okazja już w sobotę, 25 lipca w ogrodach Muzeum Sopotu.

Spotkanie z Heleną Vondráčkovą, piosenkarką i aktorką, najpopularniejszą czeską artystką XX w. odbędzie się w sobotę, 25 lipca br., o godzinie 14.30, w ogrodzie Muzeum Sopotu, przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8. Spotkanie poprowadzi dziennikarz i pisarz Mariusz Szczygieł. Na spotkanie obowiązują zapisy poprzez stronę internetową evenea

Helena Vondráčková gości w Sopocie w związku z rozpoczynającym się w niedzielę, 26 lipca, Międzynarodowym Festiwalem Muzycznym NDI Sopot Classic. Festiwal rozpocznie w niedzielę Koncert Inauguracyjny – Wieczór Czeski, artystka wystąpi w drugiej części koncertu i zaśpiewa swoje najsłynniejsze utwory.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...