Remonty i przebudowy dróg w Sopocie (29.07 - 4.08)

Znaki drogowe: Zwężenie ulicy i roboty drogowe
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 29 lipca do 4 sierpnia br. planowane są następujące prace, mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

  • Trwa remont chodnika w ciągu ul. Kazimierza Wielkiego (po stronie numerów nieparzystych) na odcinku od ul. Książąt Pomorskich do ul. Chrobrego. W związku z pracami wprowadzony został zakaz zatrzymywania się.
  • Trwa przebudowa skrzyżowania Alei Niepodległości z ulicą Malczewskiego. W związku z prowadzonymi pracami wprowadzono następujące zmiany w organizacji ruchu:

- całkowite zamknięcie ul. Malczewskiego na odcinku od Al. Niepodległości do ul. Chodowieckiego, 

- zamknięcie jezdni Al. Niepodległości na wysokości ul. Malczewskiego  (kierunek Gdańsk),

- skierowanie ruchu na jezdnię w kierunku Gdyni (ruch po jednym pasie w każdym z kierunków).

Dodatkowo, w dniu 29 lipca nastąpiło zamknięcie ulicy Malczewskiego na odcinku od ulicy Księżycowej do ulicy Chodowieckiego. W związku z zamknięciem, wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z obustronnym zakazem zatrzymywania się na odcinku ulicy Księżycowej od ul. Malczewskiego do ul. Chodowieckiego.

  • Na wysokości ul. Malczewskiego 33, trwa budowa azylu dla pieszych. Na czas prac zajęty zostanie pas ruchu oraz chodnik w stronę Gdyni.
  • Planowany jest remont nawierzchni jezdni:

-  w dniach 30-31 lipca ul. Lipowa na odcinku od ul. Władysława IV do schodów.

W związku z pracami wprowadzone zostaną jednostronne zwężenia jezdni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...