Koncert gwiazd w ramach ERGO #wPlenerze

Ergo Arena widoczna z oddali. Na pierwszym planie czarne leżaki.
Fot. Fotobank.PL ERGO ARENA

W weekend od 7 do 9 sierpnia na dużym zewnętrznym ekranie LED HD na ERGO ARENIE obejrzeć będzie można transmisję koncertu polskich artystów z Żywca, a także koncert Bruce'a Springsteena. Wstęp wolny.

Dawid Podsiadło, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i inni, znakomici, polscy artyści prosto z Beskidów. W najbliższą sobotę, 8 sierpnia, w ramach kolejnej odsłony ERGO #wPlenerze, zapraszamy na transmisję koncertu z Żywca! Natomiast w piątek będzie szansa na posłuchanie i obejrzenie chorwackiego duetu wiolonczelistów 2 Cellos. Niedziela na ekranie LED HD będzie należała do Bruce’a Sprinsteena & The E St’s London Calling. Zobaczymy ich koncert z londyńskiego Hyde Parku.

Repertuar na weekend od 7 do 9 sierpnia:

7.08. - 2Cellos Live at Arena Zagreb (godzina 20:30)

8.08. - Koncert na żywo prosto z Żywca: Podsiadło, Bass Astral X Igo, Daria Zawiałow, Nosowska i inni (godzina 17:00)

9.08. Bruce Springsteen & The E St’s London Calling – Live in Hyde Park (godzina 18:00)

ERGO #wPlenerze to spotkania na świeżym powietrzu, na terenie zielonym w otoczeniu ERGO ARENY. Znajdziemy tam strefę relaksu, przekąski i napoje oraz wyjątkowe projekcje filmów i koncertów na ekranie zewnętrznym LED HD, na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze działa w wakacyjne weekendy! Strefa jest otwarta dla wszystkich, a wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...