Sopockie Spotkania Kobiet – cykl rozmów i spotkań

Grafika Sopockich Spotkań Kobiet
Fot. materiały promocyjne

W niezwykłej przestrzeni Opery Leśnej, raz w miesiącu odbywać się będą Sopockie Spotkania Kobiet. To nowe, cykliczne wydarzenie, w ramach którego rozmawiać będziemy o sprawach z różnych dziedzin naszego życia. Zawsze – z perspektywy kobiet.

–  Cały czas mnie zastanawia, a czasem wręcz bulwersuje, że w XXI wieku ciągle tak mało słyszalny jest głos kobiet w debacie publicznej – mówi Magdalena Czarzyńska- Jachim, wiceprezydentka Sopotu i pomysłodawczyni cyklu. –  A jest on szczególnie ważny teraz, kiedy nasz kraj jest tak bardzo podzielony. Kobiety potrafią ze sobą rozmawiać, potrafią szukać rzeczy które łączą a nie dzielą, potrafią wspólnie działać w ważnych dla nich sprawach.

Do rozmów zawsze zapraszane będą ekspertki z poszczególnych dziedzin. Po panelach eksperckich będzie czas na swobodne rozmowy, wymianę myśli i poglądów. Wstęp na spotkanie jest wolny. 

Relacje z wydarzeń na profilu FB wiceprezydent Sopotu Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim.

 

Sopockie Spotkania Kobiet na Facebooku

 

Najbliższe spotkanie dotyczące edukacji – 15 września 2020 r, godz. 17.00

 

 ***

Pierwsze spotkanie poświęcone sytuacji dotyczącej konwencji antyprzemocowej, odbyło się 4 sierpnia 2020 r.: Sopockie Spotkania Kobiet – o konwencji antyprzemocowej

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...