Końcówka wakacji w ERGO ARENIE

Cztery osoby w różnym wieku jeżdżą na rolkach w hali
Fot. materiały promocyjne ERGO ARENY

Kto jeszcze nie odwiedził rolkowiska w ERGO ARENIE, będzie miał taką możliwość w niedzielę, 23 sierpnia, w godz. 16.00-19.00. Ostatnie sierpniowe rolkowisko będzie okazją do swobodnej jazdy, a także poprawienia dotychczas nabytych umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Będą też pokazy gości specjalnych i zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej, Ligi Bladecross, Limbo dla dzieci oraz High Jump. Wejście do hali od godz. 15.45, strefa A1. Wstęp wolny.

W niedzielę 30 sierpnia o godz. 18.00 będzie można obejrzeć prace finałowe uczestników warsztatów fotograficznych. Zainaugurowane w lipcu warsztaty realizowane były w 4 cyklach, podczas których uczestnicy poznawali potencjał ukryty w swoich smartfonach, odbyli mnóstwo ćwiczeń praktycznych i poznali sprawdzone aplikacje do zdjęć. Warsztaty prowadzone były przez przedstawicieli IGERSGDAŃSK – pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie. Start o godz. 18.00, strefa A1, wstęp jest wolny.

ERGO ARENA #wPlenerze to spotkania na świeżym powietrzu i możliwość obejrzenia koncertów na zewnętrznym ekranie LED HD na elewacji ERGO ARENY. Pokazy odbywają się przed halą, w stref A1, w sierpniowe weekendy wieczorem. Koncerty można oglądać z leżaków. Więcej informacji i szczegółowy program projekcji znaleźć można na stronie ERGO ARENY.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...