Ogniwo Sopot zaprasza na mecz i do drużyny!

Zawodnik rugby z piłką podczas meczu na boisku
Fot. Fotobank.PL/UMS

Mistrzowie Polski znakomicie rozpoczęli kolejny sezon Ekstraligi Rugby, w pierwszych trzech kolejkach odnosząc trzy zwycięstwa. Szczególnie imponujący był wyjazdowy triumf z największym rywalem – Master Pharm Rugby Łódź. Jednak nie mniej cenne były wygrane z Arką Gdynia i Spartą Jarocin, które usadowiły podopiecznych Karola Czyża i Marcina Pogorzelskiego na szczycie tabeli. W IV kolejce Ekstraligi Ogniwo podejmie na własnym stadionie kolejnego mocnego przeciwnika – Awentę Pogoń Siedlce. Mecz odbędzie się w sobotę 12 września o godz. 13.00 na stadionie im. Edwarda Hodury w Sopocie.

Ogniwo Sopot zaprasza również dzieci i młodzież na treningi w Akademii Rugby Ogniwa, które odbywają się w każdy wtorek, środę i piątek na stadionie przy ul. Jana z Kolna 18. Szkolenie odbywa się w kilku kategoriach wiekowych (od 4 do 18 lat), zawodnicy do 10. roku życia grają w bezkontaktową formę rugby. Są to zajęcia ogólnorozwojowe nastawione na prawidłowy rozwój dziecka i świetną zabawę.

Wykwalifikowana kadra trenerska wspierana jest profesjonalnymi zawodnikami z Republiki Południowej Afryki i skupia się na wychowywaniu  zawodników w duchu fair-play i kształtowaniu charakteru. Przyjdź i sprawdź czy Ty też możesz zostać mistrzem Polski w rugby!

Szczegóły na stronie Ogniwa Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...