Runmageddon – start i meta w ERGO ARENIE

Budynek ERGO ARENY z wyświetloną na ekranie na elewacji zapowiedzą Runmageddonu
Fot. Fotobank.PL / ERGO ARENA

W drugi weekend września ekstremalny bieg z przeszkodami ponownie zagości na nadmorskim terenie. 12 września Runmageddon powróci na północ Polski, by w dwudniowej formule zaserwować uczestnikom niecodzienne wrażenia.

Tegoroczna, wrześniowa edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami, będzie odbywać się w zróżnicowanym terenie. Swoje zmagania Runmageddończycy rozpoczną i zakończą przy ERGO ARENIE, będą przebiegać po sopockim Hipodromie, a na deser czeka ich morska kąpiel w Bałtyku i zmagania na plaży.

Jak co roku dużą grupę uczestników stanowić będą ci, którzy po raz pierwszy staną oko w oko z ekstremalnymi przeszkodami. Debiutanci najchętniej wybierają dwie z dostępnych formuł – Intro, czyli 3 kilometry i 15 przeszkód lub Rekruta, czyli trasę liczącą 6 kilometrów, poprzecinaną 30 przeszkodami. Rekruta będzie można pokonać w wersji dziennej lub nocą z obowiązkową, zaświeconą czołówką.

Dla tych, którzy oczekują dłuższej zabawy i zdecydowanie większego zmęczenia, dostępna jest formuła Classic – 12 kilometrów i 50 przeszkód. Do ekstremalnych zmagań mogą dołączyć także młodsi sportowcy – na nich czekają formuły Kids i Junior oraz całe rodziny, które wspólnie mogą przeżyć niezapomnianą przygodę na trasie Family.

Więcej informacji o imprezie znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora: Runmageddon. Również tam, poprzez zakup biletu na wybraną trasę, dokonuje się zapisu na bieg. Organizator zaznacza, że wydarzenie odbywa się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...