Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 9 do 15 września 2020 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Trwa remont chodnika w ciągu ul. Książąt Pomorskich (po stronie numerów nieparzystych), na odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Sobieskiego. W związku z pracami wprowadzony został zakaz zatrzymywania się.

Trwa drugi etap przebudowy skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Malczewskiego. W związku z prowadzonymi pracami wprowadzono następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • ruch w ciągu al. Niepodległości będzie się odbywał po zewnętrznych pasach ruchu, zarówno w kierunku Gdańska jak i Gdyni,
  • możliwość skrętu w prawo z al. Niepodległości w ul. Malczewskiego z kierunku Gdyni,
  • możliwość skrętu w prawo z ul. Malczewskiego w al. Niepodległości (w kierunku Gdańska),
  • brak możliwości skrętu w lewo z al. Niepodległości w ul. Malczewskiego z kierunku Gdańska,
  • brak możliwości skrętu w lewo z ul. Malczewskiego w al. Niepodległości, tj. w kierunku Gdyni.

Kontynuowany będzie remont jezdni i chodników ul. Słowackiego na odcinku od ul. Długosza do ul. Kochanowskiego. Na czas robót wprowadzono zamknięcie jezdni na tym odcinku ul. Słowackiego. Dojazd do ul. Słowackiego będzie możliwy od ul. Reja.

Planowane są prace remontowe nawierzchni jezdni:

  • 9-10 września ul. Okrężna nr 13 - zajęta część jezdni w kierunku ul. Słonecznej,
  • 11 września ul. Okrężna nr 11 - zajęta część jezdni za ul. Słoneczną.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...