Sopockie cmentarze ZAMKNIĘTE

Zapalone znicze stojące na grobie
Fot. Fotobank.PL/UMS

Rząd wprowadza nowe obostrzenia epidemiczne. Decyzją premiera, w dniach od 31 października do 2 listopada wszystkie cmentarze w Polsce pozostaną zamknięte.

Na nekropoliach w całej Polsce nie odbędą się msze święte, nabożeństwa, procesje i tradycyjne kwesty. Wyjątkiem będą tylko uroczystości pogrzebowe i związane z nimi czynności.

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez rząd, w Sopocie zmienione zostało także funkcjonowanie komunikacji miejskiej, wcześniej specjalnie przygotowanej w związku z uroczystościami Wszystkich Świętych. 

31 października (sobota)  i  1 listopada (niedziela) 

  • linie 181 i 187 kursują ul. J. Malczewskiego wyłącznie w kierunku Brodwina, natomiast powrót  w kierunku centrum miasta będzie odbywał się ulicami Kolberga i Obodrzyców

Ważne: autobusy będą kursować według sobotniego rozkładu jazdy

2 listopada (poniedziałek) 

  • autobusy linii 181 i 187 wracają na stałe trasy i obowiązują rozkłady jazdy ważne w dni powszednie nauki szkolnej, tzn. autobusy jeżdżą ulicą Malczewskiego w obu kierunkach.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...