Wirtualny Bieg Granicami Sopotu

Biegacze na plaży. Biegną brzegiem.
Fot. materiały prasowe sopockiego MOSiR.

Sopocki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników biegania do udziału w wirtualnym Biegu Granicami Sopotu. Na uczestników, którzy zarejestrują i udokumentują pokonany dystans czekają pamiątkowe medale i upominki.

Bieg odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2020 r. w ramach doskonale znanego biegaczom cyklu „Sopockie 4 Pory Roku”. Trasa będzie poprowadzona obrzeżami miasta po drogach leśnych, utwardzonych, a także ulicami. Jak zapewniają organizatorzy, nie liczy się czas a udział w wydarzeniu. Trasę należy pokonać we własnym zakresie. Dopuszczalny jest marszobieg lub sam marsz. Na wszystkich, którzy podejmą wyzwanie czekają unikatowe medale i upominki. Swój wyczyn należy udokumentować, a pokonany dystans zarejestrować przy pomocy aplikacji mobilnej np. Endomondo, Garmin, lub innej.

Regulamin i trasa orientacyjna biegu na stronie : MOSiR Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...